LAIKAS DVIESE – BŪTI KARTU AR VEIKTI KARTU?

Ne vienerius metus teikiant apgyvendinimo paslaugas bei kalbant su poilsiautojais pastebėjome, kad norint poroms laiką leisti kartu reikia veiklos. Ir ta veikla negali būti televizorius, kompiuteris, telefonas ar knyga. Tai turi bendra veikla, kurios metu laikas dviese reikštų ne tik buvimą kartu, bet ir veiklą kartu.

Pradėjome ieškoti idėjų, kokia veikla poilsiaujant Atokampyje galėtų poilsiautojus suartinti. Nesupraskite neteisingai, Atokampyje yra itin daug užsiėmimų, kuriuos galima leisti kartu: pasivaikščiojimas mišku, mėgėjiškas golfas, ofūro vonia, SPA procedūros tik dviems, vakarienės kepimas ant laužo ir kt., tačiau grįžus į namelį, kai norisi pasiimti telefoną į rankas ar įjungti televizorių, mums reikėjo atrasti veiklą, kuri išmuštų telefoną iš rankų. Ir sugalvojome – reikia nupirkti stalo žaidimų, juos palikti nameliuose – tai bus puiki pramoga dviems. Bet tada užkibome kitoje vietoje – stalo žaidimai skirti dažniausiai ne dviems asmenims, o kompanijai. Žinoma, juos galima žaisti ir dviese, bet tai vistiek laikas tiesiog žaidžiant žaidimą, bet ne prasmingai ir įdomiai laiką leidžiant dviese. Pradėjome ieškoti žaidimų, kurie būtų sukurti tik poroms. Ir ką galvojate – NERADOME!

Pradėjome ieškoti ar tokių žaidimų yra kitose šalyje. Ir mums pavyko – radome idėją, už kurios užkibome ir ištobulinę ją pagal save, sukūrėme pirmąjį Atokampio diskusijų žaidimą „Vakaro pašnekesiai”. Kūrybinis procesas nebuvo lengvas. Kaip ir teikiant paslaugas, taip ir čia, norėjome, kad žaidimas būtų tikrai prasmingas ir įdomus, tad teko perskaityti ne vieną knygą, iš kurių pasisėmėme idėjų diskusijų temoms. „Vakaro pašnekesiai” pasirodė iškart trijų dalių. Ir visos šios dalys tarpusavyje tokios skirtingos. Skiriasi jos ne tik kortelių skaičiumi, bet ir temomis.

Pirma dalis yra pati didžiausia, joje beveik 100 kortelių. Šioje dalyje yra trys temos: „Išgirsk, pažink, suprask – I dalis”, „Leisk man geriau tave pažinti”, „Gera būti dviese”. Kortelėse vyrauja įvairūs klausimai, nuo pačių paprasčiausių tokių kaip „Ar mėgsti gerti arbatą/kavą” iki kiek ir sudėtingesnių, tokių kaip „Kodėl nori praleisti su manimi visą savo gyvenimą?”. Ši dalis itin tinka tiems, kurie ką tik susipažino ir nori geriau vienas kitą pažinti.

Antroje dalyje yra šiek tiek mažiau kortelių – vos kiek daugiau nei 90, kuriose vyrauja net keturios temos: „Išgirsk, pažink ir suprask – II dalis”, „Požiūris į šeimos finansus”, „Sukurkime tarpusavio ryšį”, „Vaikai namuose”. Ši dalis nėra pirmosios dalies tęsinys, t.y. ją galite įsigyti net jei ir neišbandėte pirmosios, tačiau ši dalis labiau tinka tiems, kurie jau

geriau susipažinę ir planuoja savo ateitį kurti kartu. Šios kortelės paliečia tiek požiūrį į pinigus – jų leidimą, taupymą, šeimos biudžeto skaičiavimą, taip pat, ir vaikų temą – ar pora įsivaizduoja save auginanti vaikus, jei taip, kiek norėtų turėti vaikų, kaip juos auklėtų bei kaip įsivaizduoja savo gyvenimą šeimoje.

Trečioji dalis yra pati mažiausia kortelių skaičiumi – jų kiek daugiau nei 60, tačiau ji tikrai nėra prasčiausia!  Šioje dalyje laukia trys temos: „Išgirsk, pažink ir suprask – III dalis”, „Intymumas, seksas ir daugiau”, „Tai, kas priverčia skristi”. Šios kortelės yra kiek romantiškesnės, intymesnės, tad tinka ir neseniai susipažinusiems, ir jau kuris laikas gyenantiems kartu.

Nors ir vienos dalys gal labiau tinkamos neseniai susipažinusiems, kitos – jau kartu gyvenantiems, tačiau jos visos gali būti aptariamos tiek vienų, tiek kitų. Ypatingai tų, kurie jau seniai gyvena kartu ir neatranda laisvos akimirkos pasikalbėti temomis, kurios gali būti itin svarbios sklandžiam santykių vystymuisi.

Dar neišbandėte šio žaidimo? Įsigyti jį galite mūsų krautuvėlėje.

 

Gerų pašnekesių!