D.U.K – Dažnai užduodami klausimai

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis: +37061072554, info@atokampis.lt

Kaip rezervuoti nakvynę bei papildomas paslaugas?

Nakvynę rezervuoti galite rezervacijos sistemoje: https://booking.atokampis.lt/ . Pasirinkite norimą namelį bei pageidaujamą datą. Jei pageidaujama data nėra kainos, vadinasi ji jau užsakyta. Taip pat, atkreipkite dėmesį, ar pasirinktas tinkamas nakvynių skaičius. SPA procedūrų kainas galite rasti: https://www.atokampis.lt/spa Plačiau apie maitinimo paslaugą: https://www.atokampis.lt/maitinimo-paketas/

Ar galima atšaukti rezervaciją ir susigrąžinti pinigus?

Atšaukiant rezervaciją ne mažiau kaip 72 val. iki atvykimo, avansinis apmokėjimas gali būti grąžinamas arba perkeliamas kitai datai. Likus mažiau nei 72 val., avansinis apmokėjimas nėra grąžinamas ar perkeliamas.

Ar galima atvykti su augintiniais?

Su augintiniais, deja, bet nepriimame. Visgi atvykus – paprašysime išvykti – avansinis mokėjimas nėra grąžinamas.

Ar galima atvykti su vaikais?

Atvykti su vaikais galima, tačiau nerekomenduojama. Nameliai pastatyti ant šlaito, todėl tai gali būti pavojinga vaikams. Visgi nusprendus, kad prisiimate atsakomybę ir priežiūrą, atvykstant su vaiku galima pristatyti papildomą lovą arba vaikišką lovelę (Šiauriniame arba Vakariniame nameliuose). Atvykstant su vaiku taikoma 10 eur/naktis priemoka.

Ar visi nameliai yra tik dviviečiai?

Taip, visi mūsų nameliai yra dviviečiai.

Koks atvykimo bei išvykimo laikas?

Atvykimo laikas nuo 15 val., išvykimo laikas iki 12 val.

Ar nameliuose yra virtuvės? Taip pat, ar lauke yra kepsninės?

Nameliuose yra virtuvės su visais indais, puodais, įrankiais, keptuve, kaitlente, mikrobangų krosnele, virduliu. Lauke yra kepsninės su iešmais, grotelemis bei malkomis.

Kurio namelio terasoje yra karšta ofūro vonia?

Visi nameliai turi ofūro vonias terasose.

Ar ofūro vonia galima naudotis ir žiemą? Ar ji įskaičiuota į namelio kainą?

Ofūro vonia galima naudotis visais metų laikais. Vonios neruošiame tik tuo atveju, jei lauke yra -20 laipsnių šalčio ir daugiau. Ofūro vonia yra papildoma, mokama procedūra. Jos kaina 30 eur. Standartinis (vėliausias) ofūro vonios paruošimo laikas nuo 18:00 val. Iki 24:00 val. galima palaikyti vandens temperatūrą mygtuko paspaudimu. Vėliau ši funkcija išsijungia ir vanduo pradeda vėsti.

Kaip Jus rasti?

Naudojantis Google Maps žemėlapiu/ Apple navigacija, įrašykite „Atokampis Boutique SPA & Resort“. Navigacijoje vedant adresą - Jus gali paklaidinti.

Ar atliekate SPA procedūras nėščioms moterims?

SPA procedūros nėra atliekamos nėščiosioms. Mūsų specialistai nėra kvalifikuoti atlikti nėščiųjų masažus.

Kiek galioja dovanų kuponas? Ar galima susigrąžinti pinigus iš turimą, nepanaudotą dovanų kuponą?

* Dovanų kuponai galioja 1 metus nuo įsigijimo datos - nuo to momento, kai už jį buvo sumokėta. * Pasibaigus dovanų kupono galiojimui, jį galima pratęsti, jei kuponas nėra panaudotas ir jo galiojimas netrukus baigsis arba pasibaigė ne vėliau nei prieš 1 mėnesį. * Pratęsti dovanų kuponą galima 3 mėnesiams (skaičiuojant nuo pratęsimo dienos), tik vieną kartą. * Dovanų kupono pratęsimas kainuoja 20 eurų. Ši suma gali būti apmokama iš anksto pavedimu arba atvykus grynais bei kortele. * Pratęsus dovanų kupono galiojimą, klientas gauna atnaujintą kuponą su prailgintu galiojimo terminu. * Pinigai už dovanų kuponus nėra grąžinami.