Jei klausiame – tai girdime!

Jau keletą metų nameliuose paliekame anketas, kuriose prašome poilsiautojų nuomonės apie mūsų teikiamas paslaugas, jų kokybę, taip pat, prašome palikti komentarus apie tai, ko jiems trūksta, ką reikėtų patobulinti. Pripažinsime, gana retai sulaukiame idėjų ir pasiūlymų, tačiau keletą jų matydavome gana dažnai.

Viena jų – „galėtumėte pastatyti kavos aparatus”. Iki tol nameliuose palikdavome indelius su malta kava. Vis kaupėmės tai idėjai ir prieš kelis metus nusprendėme, kad klausiančių apie kavos aparatus būna tiek daug, jog pagaliau reikėtų tai padaryti! Tačiau kokius aparatus nupirkti, kad jie būtų lengvai valdomi, greiti ir funkcionalūs?

Ir tiesiog, kiek Jums yra svarbi kavos kokybė? Ar Jūs itin atsakingai renkatės kavą, atsižvelgami į jos kilmės šalį, jos pavidalą (malta, pupelės, kapsulės, tabletės), jos rūšį? Ar tiesiog prekybos centre perkate tą, kurią esate įpratę arba tą, kuriai taikoma nuolaida? Įdomu padiskutuoti šia tema ir išgirsti Jūsų nuomonę!

Na, o mes pradėjome googlinti, ieškoti kavos aparatų atstovų, kalbėjome ne su viena įmone bandydami išsiaiškinti tiek mūsų poreikius, tiek kavos aparatų galimybes. Preliminariausi siūlymai buvo įsigyti Dolce Gusto aparatus ir siūlyti Jums kavą, kurią galite įsigyti betkuriame didžiajame prekybos centre. Tai mums netiko. Kaip ir visose savo paslaugose, taip ir šioje – norėjome kokybės ir išskirtinumo. Todėl ir toliau ieškojome ir googlinome. Šis procesas užtruko ne dieną ir ne dvi, nes norėjome atrasti patį geriausią variantą.

Kreipėmės ir į KAVOS DRAUGĄ, prašydami patarimo, konsultacijos ir galimų variantų. Kodėl juos pasirinkote kaip vieną iš variantų? Ir kodėl būtent juos pasirinkome šiame įraše paminėti? Nes tie, kurie dirba atsakingai, tie, kuriems klientas yra svarbus, privalo būti matomi, žinomi ir pasiekiami visiems! Mes ir patys asmeniškai perkame tiek kavą, tiek kavos aparato valymo priemones, tad žinojome, kad ši įmonė ne tik, kad patikima, bet ir operatyvi! O operatyvi todėl, kad tik užsakius, dažniausiu atveju jau kitą dieną kurjeris pristato prekes!

Operatyvumo klausimas nenuvylė ir šįkart. Kreipėmės nurodydami kas mus domina ir ko mes tikimės. Mums buvo pasiūlytas NESPRESSO Citiz variantas. Įdomu tai, kad prieš kelis metus, kai buvome išvykę pasisemti idėjų,  viešbučio kambaryje, kuriame buvome apsistoję, buvo naudojami būtent šie kavos aparatai. Tąkart išbandėme ir dar apkalbėjome, kad šie aparatai tokie patogūs, užima nedaug vietos, o ir kava kokia kokybiška. Žinoma, kavos kokybė priklauso ir nuo kavos kapsulių, kurios naudojamos, tačiau tuo metu mus sužavėjo šio aparato dydis ir funkcionalumas. Kai gavome pasiūlymą įsigyti būtent šiuos aparatus, prisiminėme savo patirtį ir ilgai negalvoję sutikome.

Gerai, atrodo vienas sunkus darbas padarytas – kavos aparatai jau išrinkti ir nupirkti. O kokias įsigyti kavos kapsules? Jų yra tiek daug, kad norint išsirinkti pradeda suktis galva. Laimei, kadangi kavos aparatai jau išrinkti, tai ir pasirinkimas siaurėja – renkamės tas, kurios yra skirtos būtent Nespresso aparatams. Tuokart nusprendėme išmėginti dvi rūšis: vieną jų – juodos kavos, o kita – espresso.

Ir pagaliau mažas projektėlis „nupirkime kavos aparatus” buvo užbaigtas. Teliko sulaukti atsiliepimų iš mūsų polsiautojų. Ir mes pradėjome juos gauti itin greitai! Poilsiautojai pastebėjo ir įvertino mūsų naujus pirkinius bei padėjo išsirinkti, kuri visgi kavos kapsulių rūšis Jiems yra tinkamiausia ir mėgstamiausia.

O žinote kas yra smagiausia? Kad poilsiautojai ne tik įvardina, kad kava yra skani ir džiaugiasi, kad nameliuose yra kavos aparatai, tačiau ir pasiteirauja, kokią kavą mes naudojame, nes norėtų tokią pačią nusipirkti ir namuose! Pasidaliname šia informacija ir čia, nes gal šį įrašą skaito mūsų poilsiautojai, o gal perskaitėte ir susigundėte išbandyti, tad pasinaudokite šia nuoroda.

Regis, tokia maža smulkmena – nupirkti kavos aparatai, bet taip stipriai pagyvino mūsų paslaugas ir klientų puikius atsiliepimus!

Džiaugiamės ir dėkojame visiems, kurie parašo atsiliepimus, norus, rekomendacijas – visa tai padeda mums tobulėti ir Jūsų poilsio akimirkas daryti dar geresnes!