Atokampio užimtumas – neturime vietų ar meluojame?

Tie, kurie domėjosi mūsų teikiamomis paslaugomis jau žino, kad turime vos du apgyvendinimo namelius bei vieną privatų SPA centrą, kuriame vienu metu priimame tik vieną porą. Dėmesys tik dviems bei visiškas privatumas žavi savo išskirtinumu.

Prisiminus pirmuosius Atokampio metus, veide atsiranda šypsena. Tuomet dar buvo labai sunku paaiškinti ir perteikti mūsų idėją. Pamename skambučius, kurių metu teiraudavotės ar namelyje yra vonios kambarys, ar yra visi patogumai. O kiek kartų sulaukdavome skambučių su klausimu: „Kiek žmonių talpina Jūsų salė?”, atsakius, kad mūsų poilsis skirtas tik dviems, telefone pasigirsdavo: „Tai aš suprantu, kad miegamos vietos tik dvi, bet tai pasakykit, kiek Jūsų salėje telpa žmonių, norime švęsti gimtadienį”.

Pradėdami vystyti šią poilsio idėją dviems, pradžioje tikrai nesitikėjome itin didelės Jūsų paklausos, nes galvojome, ar nepabijosite vykti į kaimo vietovėje esantį namuką, o atidarius SPA centrą svarstėme, ar negalvosite, kad kaimo SPA malonumai tai tik kaimo pirtis ir kubilas. Negana to, svarstėme, ar sulauksime paklausos, kai rinka pergrūsta kurortuose esančiais viešbučiais bei kempingais.

Ir išties, pačioje pradžioje norėdami rezervuoti savaitgalį, galėdavote paskambinti vos savaitę prieš ir dažniausiu atveju gaudavote norimą dieną.

Dabar, prabėgus laikui, mūsų žinomumui išaugus, sulaukiame itin daug skambučių, užklausų bei rezervacijų ir dažnu atveju būname pilnai užpildyti keletai savaičių į priekį, o savaitgaliais net ir keletai mėnesių į priekį.

Esame ne kartą susidūrę su klientų pasakymais: „skambinome jau ne vieną kartą, bet vis būdavo užimta, pagaliau pavyko rasti laisvą dieną”. Šį rudenį keletą kartų girdėjome Jus sakant, kad norėjote atvykti vasaros laikotarpiu, tačiau laisvą dieną ištaikėte tik lapkričio mėnesį.

Sako, kad tai, ko negali gauti, nori dar labiau. Tiesa?

Vasaros metu sulaukėme skambučio su užklausa, ar dar turime laisvą šeštadienį, klientei teko atsakyti, kad artimiausias laisvas savaitgalis tik spalio mėnesį, t.y. po 3 mėnesių ir sulaukėme atsakymo: „Jūs čia tikrai? Pas jus taip labai užimta?”. O štai visai neseniai sulaukėme skambučio ir su pasipiktinimu, kad jau kuris laikas klientai mums skambina, negali rezervuoti namelio ir tiesiog pasakė „gal jūs meluojate dėl savo užimtumo?”.

Labai atvirai ir garsiai galime pasakyti, kad niekada nemeluojame dėl užimtumo, nes kiekvienas klientas mums yra itin svarbus. Būdami mažas verslas, vertiname kiekvieno Jūsų viešnagę, kiekvieną komentarą bei atsiliepimą.

Džiaugiamės, kad galime augti ir tobulėti kartu su Jumis ir tikrai pažadame, kad kursime idėjas toliau!

O tiems, kurie galvoja, kad meluojame savo užimtumą, norime pranešti, kad jau rezervuojamos datos vasaros laikotarpiui. 🙂

 

2019/07/29