Atokampio SPA – vienintelis individualus SPA Lietuvoje?

Žodį „SPA” šiais laikais galime išgirsti gana dažnai. Neretai pasitaiko, kad nakvynės pasiūlymuose yra prierašas „galimybė naudotis SPA procedūromis”, taip pat, dažnai šį žodį galima pamatyti iškabose, reklamose, viešbučių lankstinukuose ir kitose vietose. Visais šiais atvejais esate kviečiami išbandyti SPA centrus, kuriuose šurmuliuoja kiti klientai ir norimo privatumo nėra.

Turėdami tik vieną namuką, ieškojome idėjų, kaip papildyti savo verslą. Sukosi įvairios mintys, tačiau nei viena jų neatrodė tinkama. Galvojome, ką galima pasiūlyti šioje, atrodo, visko mačiusioje ir išbandžiusioje rinkoje.

Kaip tik tuo metu netikėtai suplanavome kelionę į Balio salą, kurioje pamatėme visai kitą kultūrą, egzotiką bei SPA centrus, pasislėpusius ryžių laukuose. Išskirtinės procedūros, visiška tyla ir ramybė privertė susimąstyti, kur Lietuvoje galima apsilankyti tokio pobūdžio SPA?

Ilgai galvoti nereikėjo, nes tokios vietos Lietuvoje tiesiog nebuvo.

Grįžus į Lietuvą, susigūlėjo visi įspūdžiai ir pasirodo, tereikėjo pažvelgti į save, savo svajones ir suprasti, kad didžiausias noras – visiškas privatumas, pabėgimas nuo kasdienės aplinkos, ramybė bei laikas skirtas tik buvimui dviese su mylimu žmogumi. O mums, SPA mėgėjams – ir privatus SPA poilsis.

Nedvejodami pradėjome įrenginėti SPA patalpas, kurios pritaikytos tik dviems. Tiesa, pradžioje buvo sunku Jus įtikinti, kad šios paslaugos yra išskirtinės, kad SPA tai ne kaimo pirtis ir karštas kubilas, masažo specialistai – profesionalai, specializuojantys šioje srityje, o dienos SPA poilsis miško pakraštyje yra kur kas geriau nei trumpas užbėgimas į mieste esantį SPA centrą.

Laikui bėgant, Jūs pradėjote kalbėti apie SPA procedūras, kurios yra nuo miesto šurmulio pasislėpusiame SPA centre ir sukėlėte didelį susidomėjimą.

Žinoma, dar sulaukiame Jūsų skambučių su pasiteiravimu, ar yra pirtis ant tvenkinio kranto, o gal turime karštą kubilą miško pakraštyje. Visada į šį klausimą atsakome neigiamai ir, išties, nesigailime, nes mūsų siūlomos procedūros yra kitokios ir kviečia pažinti bei pamatyti kaimą kitaip.

Šiandien mes džiaugiamės, kad kasdien Atokampio SPA apsilankantys klientai išvyksta atsipalaidavę, laimingi bei su dideliu noru sugrįžti.

Tad jeigu ir Jūs norite išbandyti kažką naujo, maloniai kviečiame apsilankyti ir pasimėgauti SPA procedūromis dviems!

O visus, norinčius paskaityti mūsų klientų atsiliepimus, raginame apsilankyti mūsų Facebook paskyroje.

 

2019/07/14