SPA etiketas

BENDROS NUOSTATOS

Siekdami užtikrinti Jūsų poilsį, rekomenduojame atvykus išjungti savo mobilųjį telefoną – taip Jūsų ramybė nebus sutrukdyta.

Atvykus, nepamirškite supildyti poilsiautojo anketą, kur SPA darbuotojus informuosite apie savo sveikatos problemas. Juk ne visos procedūros gali būti atliekamos visiems, o akcentavus turimą sveikatos sutrikimą, galima pabandyti sumažinti jo keliamus nepatogumus.

SPA procedūros besilaukiančioms moterims NEATLIEKAMOS.

Jeigu Jums nepatinka muzika, kvapai ar patalpų temperatūra – informuokite SPA darbuotojus. Jūsų poilsis ir ramybė yra svarbiausia, todėl procedūros turi suteikti kuo didesnį poveikį niekieno netrukdant.

Nepamirškite, kad  masažo procedūros atliekamos ant nuogo kūno, todėl visų procedūrų metu būsite pridengti rankšluosčiu ir SPA darbuotojas atidengs tik tas vietas, kurios bus masažuojamos.

SPA patalpoje pageidaujama, kad būtumėte apsirengę savo maudymosi kostiumėlius bei Jums duotus SPA chalatus bei šlepetes. Nepamirškite –  einant į pirties zoną, su savimi reikia pasiimti Jums duotą rankšluostį.

SPA patalpose bei jos teritorijoje augintiniai nepriimami.

 

ATVYKIMO LAIKAS

Rekomenduojame atvykti bent 10 min. anksčiau prieš SPA procedūras, kad turėtume laiko persirengti bei galėtumėte atsipalaiduoti.

Vėluojant į SPA procedūras 15 min ir daugiau, trumpinamas pasirinkitų procedūrų laikas.

 

PROCEDŪRŲ ATŠAUKIMAS

Procedūras atšaukus mažiau nei prieš 24 valandas iki paskirto laiko, prašysime susimokėti visą paslaugų kainą.