Южный домик

Южный домик

Для постояльцев этого домика приготовлены апартаменты площадью 20 кв. м с одной спальней, полностью оборудованной мини-кухней, ванной и просторной террасой площадью 15 кв. м, откуда открываются великолепные виды на лес. Пространства домика сочетают в себе подлинную деревенскую эстетику и настроения элегантного Прованса. На деревянной террасе Вас ожидает настоящее наслаждение для души и тела – ванна офуро, в которой можно расслабляться и зимой, и летом. Помимо этого, в распоряжении постояльцев Южного домика – ЭКО-бассейн в собственном дворе.

Кондиционер
Система обогрева
Ванна офуро

Atvykimo data

АПРЕЛЬ

17

Išvykimo data

АПРЕЛЬ

18

Svečių

2

Ofūro vonia

Panirkite į šiltą ofūro vonią Jūsų namelio terasoje! Vos tik išėjus į namelio terasą, pateksite į karštą ofūro vonią. Tai tarsi karštas kubilas, skirtas dviems.

 

Pastaba: esant itin dideliam šalčiui (apie -20 laipsnių ir daugiau), ofūro vonia nėra ruošiama.

Eko baseinas

Mėgaukitės išskirtinio grožio gamta ekologiškame baseine. Akmenų dekoracijos bei augmenija leis gėrėtis kiekviena akimirka EKO baseine.

 

Eko baseinas, tai tarsi mažas ežeras su savo augmenija bei eko sistema, kurioje nenaudojama chemija, todėl baseino vanduo yra tinkamas ir alergiškiems žmonėms.

 

Baseinėlyje atskirtos dvi erdvės: maudymosi, bei augmenijos, dėl to Jūs nejusite diskomforto ir galėsite mėgautis pramogomis.

 

Baseinu galima naudotis tik sezono metu, tik Pietinio namelio gyventojams.

 

SPA teritorijoje esančiu EKO baseinu gali naudotis visi.

ПИТАНИЕ

ПОДНОС ЗАВТРАКА

ПОДНОС ХОЛОДНЫХ ЗАКУСКОВ

УЖИННЫЙ ПОДНОС

Atokampio spa

Vienintelis privatus SPA Lietuvoje

Procedūros tik dviems vienu metu

Itin jauki aplinka

Keturi SPA ritualai

Galimybė susikurti savo ritualą

Profesionalūs SPA specialistai

SPA KOMPLEKSAS

Ar teko girdėti apie privatų SPA poilsį tik dviem miško pakraštyje? SPA ritualai dviems gamtos harmonijos dermėje padės greitai atgauti jėgas ir palepinti kūną. Procedūros bei kompleksai sukurti taip, kad visiškai atsipalaiduotumėte bei pamirštumėte kasdienes problemas, o viso apsilankymo metu dėmesys bus skiriamas tik Jums.