Poilsis kaime – pirmas įspūdis ir ko tikėtis?

Norėdami pailsėti nuo sunkių kasdienių darbų, ieškome galimybių ir būdų pailsėti bei pabėgti iš namų. Dažniausiai, turbūt, renkamės viešbučius, kur užsakant kambarį, gauname ir pusryčius, o taip pat, papildomai galime užsakyti vakarienę bei kitas paslaugas.

Kita idėja – poilsis kaime, tačiau ar tai skamba patraukliai? Dažniausiu atveju, išgirdę žodį „kaimas”, jį siejame su senelių kaimu, kur leidome vaikystę, kur kaimo trobos įrengtos be mums įprastų kasdienių patogumų, o aplink vien laukai ir besiganantys gyvuliai. Pripažinkite, dažniausiai kaimą įsivaizduojate būtent taip.

O ką jau kalbėti apie poilsį kaime. Šiuolaikinei visuomenei, kuriai mieste viskas ranka pasiekiama, atrodo, nėra ko vykti į kaimą, kur viskas, ką galima rasti, tai tikrai ne patogumą ir komfortą. Ir jau nekalbame apie SPA paslaugas, apie kurias išgirdus pirmą kartą, turbūt ne vienas pagalvoja, kad tai tiesiog kaimo pirtis ir kubilas.

Tačiau jei pasakytume, kad kaimo standartus galima sulaužyti ir jame rasti viską, ko tik gali prireikti?

Kaip jau anksčiau minėjome, Atokampio sodybą įsigijome pavargę nuo kasdienio miesto šurmulio. Vaizdas, kurį matėme atvykę, anaiptol, nebuvo toks, koks yra šiuo metu ir tikrai atitiko įsivaizduojamą kaimo aprašą. Pastatai neprižiūrėti, pilni šiukšlių, aplink esančios žolės žmogaus ūgio, o kitos net ir aukštesnės. Tuomet galvojome, ar pavyks viską susitvarkyti ir padaryti gražią, gyvenamą sodybą.

Į darbus kibo visa šeima bei artimiausi draugai.  Sutvarkėme aplinką, išvežėme visas šiukšles, restauravome gyvenamuosius namus bei kitus, mums reikalingus pastatus. Atlikdami visus šiuos darbus, niekada negalvojome, kad čia sutiksime ir atvykstančius poilsiautojus, tad viską darėme tik sau ir tikėjomės, kad galutinį rezultatą turėsime tokį, kuris parodys tikrąjį ir neįprastą kaimo grožį.

Ar mums pavyko? Mūsų nuomone taip. Žinoma, asfaltuotų kelių čia nėra, trinkelėmis klotų takelių taip pat nėra, o aplink esantys pastatai primena tikrą kaimą, kuriuos palikome siekdami išlaikyti šiek tiek autentikos. Taip pat, plėsdami savo veiklą, teritorijoje pastatėme ir keletą naujų namų: Šiaurinį namelį bei SPA pastatą.

Turbūt paklaustumėte, ar esate patenkinti turimu vaizdu. Ką mes atsakytume? Kad nevisai. Visada yra ką tvarkyti ir pagražinti, kad tiek mums, tiek poilsiautojams aplinka taptų dar patrauklesnė, tačiau jeigu Jūs bijote išsitepti batus eidami per žvyro keliuką, ar norite itin spindinčios prabangos, tuomet jos čia tikrai nerasite. Mūsų nuomone, prabanga yra tai, ko negalima gauti betkur, šiuo atveju – tylos ir privatumo.

Tuomet jei nesame visu 100% patenkinti esama aplinka, ar mes jaučiamės gerai priimdami klientus ir reklamuodami savo poilsį kaip itin išskirtinį? Šiuo atveju visiškai užtikrintai atsakome taip. Jei kas paklaustų kodėl, be jokių kalbų galime atsakyti, kad teikdami itin kokybišką poilsį, orientuojamės į kokybę, o ne masinį turizmą, kaip dauguma Lietuvoje esančių viešbučių ar kempingų.

Tad pabaigai galime pasakyti tik tiek, kad atvykstant pirmasis įspūdis gal ir gali nustebinti, tačiau namelių aura ir visi patogumai Jus nustebins dar labiau.

Norintys susipažinti su mūsų turimais pastatais, gali tai padaryti čia (www.atokampis.lt/nameliai).

 

2018/10/29