Poilsis dviese Atokampyje – išskirtinė idėja?

Kartais sulaukę užklausų dėl namelių ar SPA laisvų laikotarpių bei atsakę, kad paslaugos jau rezervuotos, išgirstame klausimą: „gal galite parekomenduoti kažką panašaus?“. Mūsų atsakymas visada yra vienodas: „viešbučių bei kempingų visuose Lietuvos kurortuose yra tikrai nemažai, tačiau tokių kaip mes – nėra“. Neretai pasigirsta krizenimas ir atsakas: „na taip, gi nerekomenduosite konkurentų“.

Išties, jei tik Lietuvoje būtų dar kažkas, teikiantis analogiškas paslaugas, būtų galima pasakyti, tačiau nėra.

Nereikėtų apsigauti pamačius frazę „poilsis dviems“. Kiekvienas viešbutis skelbiasi teikiantis poilsį dviems, net ir sodyba, kuri dažniausiai yra skirta pobūviams, nuomoja kambarius dviems ir teigia siūlanti privatų poilsį. Bet vos tik gavus triukšmingesnius kaimynus ar išėjus pro viešbučio kambario duris, susiduriame su žmonėmis, su mase, nuo kurios, atrodo, bėgame ir trokštame pailsėti.

Pakalbėkime apie SPA paslaugas. Pabėgus pailsėti dviese ir pasirinkus viešbutį su baseinais, sūkurinėmis voniomis bei pirtimis, negauname jokio poilsio dviese, nes visur pilna žmonių, triukšmo ir ramybės čia tikrai nėra. Ar to mes norėjome rinkdamiesi poilsį dviese?

Tuomet tikrai kyla klausimas – ar galime pabėgti pailsėti tik dviese, be pašalinių, be triukšmo, ramiai pasimėgauti sūkurinės vonios teikiamais malonumais bei niekam netrukdant, visiškoje tyloje paplaukioti baseine?

Tad tiesiog atsakykite sau į klausimą – ar ieškote išskirtinio poilsio tyloje dviems, kuris šiais laikais yra prabanga?