Nauji potyriai – Atokampis turizmo parodoje!

Vos prieš keletą dienų Vilniuje, Litexpo rūmuose vyko Tarptautinė Turizmo paroda „Adventur 2019“, kurioje laiką leidome ir mes.

Pradėkime savo istoriją nuo pat pradžios.

Dar prieš pusmetį, ieškodami idėjų, kaip galėtume tobulėti ir ką galėtume pasiūlyti naujo jums, netikėtai atradome, kad sausio mėnesį vyks turizmo paroda Vilniuje. Smalsumo vedini nusprendėme pasidomėti dalyvavimo sąlygomis. Kuo labiau gilinomės į galimą dalyvavimą parodoje, tuo labiau pradėjome abejoti, ar tikrai mums reikia pasiimti visą stendą, niekad nedalyvavus, nežinant visos virtuvės, neturint patirties.

Nusprendėme kreiptis pagalbos į Kaišiadorių turizmo, verslo ir informacijos centrą, kurie dalyvauja šioje bei kitose parodose kasmet. Turizmo centras pasiūlė mums idėją – dalyvauti kartu su jais, taip pasisemti patirties dalyvaujant parodose bei reprezentuojant Atokampį bei Kaišiadorių kraštą. Ši idėja mums labai patiko – juk nelabai įsivaizduojame kaip viskas vyksta iš kitos, ne lankytojo, pusės.

Netrukus nuvykome į Turizmo centrą ir aptarėme galimą stendo tematiką. Surasti bendrą temą tikrai nebuvo sunku, tuo labiau, kad šių metų parodoje buvo akcentuojami potyriai, o mes, Atokampis, kviečiame pabėgti nuo šurmulio, skirti laiko tik sau ir pabūti tyloje. Kaišiadorių kraštas, taip pat, turi nemažai vietų, tokių kaip: keltas be variklio, Mergakalnis ir kt., kur galima pabūti tyloje ir ramybėje. Tad gimė idėja mūsų stende atrasti tylą.

Turėdami bendrą stendo tematiką, pradėjome galvoti, kaip galėtų atrodyti Atokampio kampelis, kviečiantis pailsėti. Šioje vietoje mums labai padėjo Blooming Studija esanti Marijampolėje. Jos vadovė Neringa sugalvojo išskirtinę idėją – samanomis apdengtas staliukas su mini malkutėmis ant jų, į kurias sudėjome savo lankstinukus bei vizitines korteles.

Atrodo prieš pusmetį pradėjome planuoti dalyvavimą parodoje ir ji taip staiga atėjo…

Parodoje buvome pirmas dvi dienas (penktadienį bei šeštadienį). Tikrai negalvojome, kad laikas taip greitai praskries. Susipažinome su daug naujų žmonių, dar plačiau paskleidėme žinią apie mūsų teikiamas paslaugas bei Kaišiadorių kraštą, taip pat, smagiai pabendravome ir su mūsų klientais, kurie užsuko pasisveikinti. Tiesa, sulaukėme ir kritikos (su šypsena), kad anksčiau, kuomet buvome mažiau žinomi, būdavo žymiai lengviau rezervuoti norimą laiką. Ir sulaukėme klausimo, kada bus dar vienas namelis. Na, ir kas čia žino, kas laukia šiais metais. 😊

Apibendrinant, labai džiaugiamės, kad nusprendėme sudalyvauti šioje parodoje, nors ir grįžome labai pavargę, bet pilni įspūdžių, naujų pažinčių bei patirties. Visiems apsilankiusiems linkime skanios arbatos ir tikimės, kad dar susitiksime!

Žvilgtelėkite į parodos akimirkas čia: pirmoji diena (https://www.facebook.com/pg/kaisiadorys/photos/?tab=album&album_id=2286577658042701), antroji bei trečioji dienos (https://www.facebook.com/pg/kaisiadorys/photos/?tab=album&album_id=2291251434241990).