ATOKAMPIS – nuo idėjos iki verslo

Jau seniai brandinome idėją – pasidalinti savo istorijomis, naudingais patarimais bei įdomiomis temomis su Jumis. Pagaliau atėjo ta diena, kai galime pakviesti Jus visus paskaityti mūsų kuriamą blog’ą.

Pirmajame savo įraše norėtume pasidalinti šeimos verslo idėja – Atokampio istorija, kuri gimė kiek daugiau nei prieš 10 metų.

Gyvendami Kaune, pavargę nuo kasdienio šurmulio, bėgimo bei miesto užterštumo, pradėjome gvildenti išsikėlimo už miesto galimybes. Neilgai trukus, suradome atokų kampelį, kuris vos 40 km nutolęs nuo Kauno. Įsikūrę sodyboje, pagyvenę keletą metų nusprendėme, kad šiuo grožiu bei ramybe būtų smagu pasidalinti su kitais žmonėmis. Taip gimė idėja atidaryti pirmąjį Atokampio namelį bei įsteigti Kaimo turizmo sodybą „Atokampis“.

Prabėgus keletai metų, išvykome atostogauti į Balio salą. Keliaujant kilo dar viena idėja – atidaryti privatų SPA centrą, tik dviems. Šią idėją įgyvendinti nebuvo sunku, nes Vidmantas buvo įgijęs masažuotojo kvalifikaciją bei jau dirbo SPA srityje. Prijungus ir SPA paslaugas, Vidmantas išbraukė kaimo turizmo apibūdinimą iš mūsų pavadinimo ir įkūrė „Atokampis Boutique SPA & Resort”.

Besiplečiant, pastebėjome itin augantį susidomėjusių žmonių skaičių, tad neliko kito pasirinkimo, tik plėstis. Tad dar po metų pastatėme antrąjį apgyvendinimo namuką.

Jau pusmetį vykdydami veiklą su dvejais namukais bei privačiu SPA kompleksu pastebime, kad išskirtinė poilsio idėja, ramuma, pabėgimas nuo miesto šurmulio žavi vis daugiau ir daugiau žmonių.

Įsiklausydami į klientų atsiliepimus bei norus, mintyse kuriame ir tolimesnius planus, tačiau net ir besiplėsdami, pažadame, kad nepaleisime unikalios mūsų verslo koncepcijos – išskirtinio bei ramaus poilsio tik dviese.

Atokampis Boutique SPA & Resort komanda