Nameliai

Ar kada teko išsinuomoti sodybą tik dviems, be pašalinių asmenų?

Tik dviems sukurta, miško pakraštyje esanti visiškai privati sodybvietė dviems – tai unikali, vienintelė tokia vieta Lietuvoje, kur galite mėgautis mylimojo draugija tik dviese, be pašalinių žmonių, išsinuomojant namelį su privačiu kiemu, tarsi mini sodybą tik dviems!

 

Nameliai pastatyti atokiai vienas nuo kito. Lauke atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai, erdvioje terasoje galite klausytis paukščių čiulbėjimo, o vakarui atėjus – mėgautis karšta ofūro vonia.

 

Kviečiame pailsėti Atokampis Boutique SPA & Resort ir išbandyti tik aukščiausios kokybės poilsį.

 

SU AUGINTINIAIS ATVYKTI DRAUDŽIAMA.

Nameliai

Šiaurinis namelis

Klientai apsistoję šiame namelyje galės mėgautis net 26 kv.m apartamentais, kuriuose įrengta erdvi virtuvė, valgomasis, King Size (karališka) lova, vonios kambarys su dušo kabina. Namelyje yra oro kondicionierius bei šildymo sistema. Romantiškai vakarienei šilumos pridės krosnelė. Namelį gaubia erdvi terasa, kurioje vakare galima mėgautis ofūro vonia. Privačiame kiemelyje nėra EKO baseino.

Plačiau
 • 26 m2
 • King size lova
 • Oro kondicionierius
 • Ofūro vonia

Atvykimas

RUGSĖJIS

23

Išvykimas

RUGSĖJIS

24

Svečių

2

Pietinis namelis

Apsistojus šiame namelyje galėsite mėgautis 15 kv.m, vieno miegamojo apartamentais su pilnai įrengta mini virtuvėle, vonios kambariu bei erdvia, net 15 kv.m terasa, iš kurios atsiveria nuostabūs miško vaizdai. Namelio erdvė sumaišo tikro kaimo estetiką ir elegantiško provanso nuotaikas. Medinėje namelio terasoje kūno ir sielos laukia ypatinga atgaiva – ofūro vonia, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir žiemą, ir vasarą. Pietinio namelio gyventojai, taip pat, turi EKO baseiną savo kieme.

Plačiau
 • 18 m2
 • King size lova
 • Eko baseinas
 • Ofūro vonia
 • Oro kondicionierius
 • NĖRA televizoriaus

Atvykimas

Rugsėjis

23

Išvykimas

RUGSĖJIS

24

Svečių

2

Vakarinis namelis

Tai trečiasis, didžiausias mūsų namelis, kuriame galėsite mėgautis net 36 kv. m. apartamentais. Namelyje rasite viską, ko gali prireikti atvykus: virtuvėlę, vonios kambarį, poilsio zoną bei didelę terasą, pakabintą ant miško šlaito. Terasoje galėsite mėgautis karšta ofūro vonia tik dviese, o norintys patirti tai, ko dar niekur neteko matyti, galės išbandyti ant skardžio esantį tinklą! Vakarinio namelio gyventojai kiemelyje neturi EKO baseino, tačiau gali naudotis SPA teritorijoje esančiu baseinu.

Plačiau
 • 36 m2
 • King size lova
 • Oro kondicionierius
 • Ofūro vonia
 • Kabantis tinklas terasoje

Atvykimas

RUGSĖJIS

23

Išvykimas

RUGSĖJIS

24

Svečių

2

Ofūro vonia

Panirkite į šiltą ofūro vonią Jūsų namelio terasoje! Vos tik išėjus į namelio terasą, pateksite į karštą ofūro vonią. Tai tarsi karštas kubilas, skirtas dviems.
Ofūro vonios paruošiamos 18 val., o šildymo funkcija veikia iki 24 val. Jei norite, kad vonia būtų paruošta anksčiau – informuokite.

Ofūro vonia yra kiekvieno namelio terasoje ir skirta tik to namelio poilsiautojams.

 

Tai papildoma, mokama procedūra. Jos kaina 30 eur.

 

Pastaba: esant itin dideliam šalčiui (apie -15 laipsnių ir daugiau), ofūro vonia nėra ruošiama.

Eko baseinas

Mėgaukitės išskirtinio grožio gamta ekologiškame baseine. Akmenų dekoracijos bei augmenija leis gėrėtis kiekviena akimirka EKO baseine.

 

Eko baseinas, tai tarsi mažas ežeras su savo augmenija bei eko sistema, kurioje nenaudojama chemija, todėl baseino vanduo yra tinkamas ir alergiškiems žmonėms.

 

Baseinėlyje atskirtos dvi erdvės: maudymosi, bei augmenijos, dėl to Jūs nejusite diskomforto ir galėsite mėgautis pramogomis.

 

Baseinu galima naudotis tik sezono metu.

 

SPA teritorijoje esančiu EKO baseinu gali naudotis visi.

MAITINIMAS

PUSRYČIŲ PADĖKLAS

ŠALTŲ UŽKANDŽIŲ PADĖKLAS

VAKARIENĖS PADĖKLAS